Bufet na vleku

z důvodu přerušení provozu sjezdovky od 5.2.2024 je hospůdka v provozu denně od 16.00 do 20.00 -vaříme. Aktuální info sledujte na našem facebooku.

 

V zimní sezóně při provozu vleku: Otvírací doba : Po-Pá od 10:00 do 16:00 hodin, So, Ne  od 9.00hod do 16:00 hod, ( po domluvě i déle ) v úterý, čtvrtek a sobotu-noční lyžování od 18.00-20.00  a bufet samozřejmě otevřen- toto platí v případě, že se lyžuje. V ostatních případech budete o změně otvírací doby informováni v aktualitách na úvodní stránce.

Každý den máme pro Vás připravenu širokou nabídku teplých i studených nápojů. V našem stylovém bufetu si můžete objednat jídlo a další pokrmy dle našeho aktuálního ceníku. Bufet je vytápěný, takže se zde můžete ohřát a usušit Vaše mokré oděvy. Ve vytápěné části bufetu je celkem 40 míst k sezenía dětský koutek. Bufet má také venkovní terasu, kde je dalších 20 míst k sezení. Z terasy i vnitřní místnosti je krásný výhled na sjezdovku. V Bufetu je umístěné dámské i pánské wc, která jsou určena pro všechny návštěvníky Skiareálu Turek.

 

 

 

Čepujeme Pilsner Urquell 12°, Prosecco, Kofola originál,  naše vyhlášené míchané drinky,  široká nabídka alko i nealko nápojů, výběr lahodné kávy, jídla, cukrovinek.

nově možnost obědů i večeří - objednávky na tel. 777 236 215

Nabídka našich jídel


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malá ukázka z nabídky nápojů


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Něco z provozu

Bufet uvnitř, včetně ochotného pana vedoucího :). Zde mužete nabrat nové síly, nechar si uschnout své svršky a přitom skrze okna sledovat své ratolesti přímo na svahu.