Bufet na vleku - celoroční provoz

Otvírací doba : každý den od 10:00 do 16:00 hodin ( po domluvě i déle ) - toto platí v případě, že se lyžuje. V ostatních případech budete o změně otvírací doby informováni v aktualitách na úvodní stránce.

Každý den máme pro Vás připravenu širokou nabídku teplých i studených nápojů. V našem stylovém bufetu si můžete objednat jídlo a další pokrmy dle našeho aktuálního ceníku. Bufet je vytápěný, takže se zde můžete ohřát a usušit Vaše mokré oděvy. Ve vytápěné části bufetu je celkem 40 míst k sezení. Bufet má také venkovní terasu, kde je dalších 20 míst k sezení. Z terasy i vnitřní místnosti je krásný výhled na sjezdovku. V Bufetu je umístěné dámské i pánské wc, která jsou určena pro všechny návštěvníky Skiareálu Turek.

Úterý a čtvrtek od 17.00hod grilování na svahu (steak, žebra, hermelín)

Středa a sobota během večerního lyžování ovar

 

Čepujeme Pilsner Urquell 12° za 39,- Kč, kofola 25,-Kč/0,5l, naše vyhlášené míchané drinky,  široká nabídka alko i nealko nápojů, výběr lahodné kávy, jídla, cukrovinek.

nově možnost obědů i večeří - objednávky na tel. 777 236 215

Nabídka našich jídel


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Malá ukázka z nabídky nápojů


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Něco z provozu

Bufet uvnitř, včetně ochotného pana vedoucího :). Zde mužete nabrat nové síly, nechar si uschnout své svršky a přitom skrze okna sledovat své ratolesti přímo na svahu.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie